KUUSAMO CUTsystem

Masívne sendvičové domy

Moderné CNC systémy dovoľujú narezať rámové komponenty na presne určené veľkosti a uhly. Zárezy a očíslovanie sú urobené pomocou detailných stavebných nákresov a stavby tak môžu byť postavené v relatívne krátkom čase.

Náš CUTsystem sa správa tak ako skutočná zrubová stavba. Štruktúra steny spolu s izoláciou z dreveného vlákna umožňuje budove dýchať rovnakým spôsobom ako budova z masívu. Absorbuje nadbytočnú vlhkosť a uvoľňuje ju podľa potreby, čo pomáha stabilizovať interiérovú vlhkosť vzduchu, ktorá je priaznivá pre ľudí s dýchacími ochoreniami ako je napríklad astma.

Drevené vlákno, použité pre izoláciu, je veľmi efektívne. Pomáha udržiavať stabilnú teplotu a zároveň predstavuje výbornú akustickú izoláciu. Štruktúra a zloženie steny napĺňa prísne požiadavky pre izoláciu .

Dizajn exteriéru a interiéru

Dizajn exteriéru a interiéru môže byť pripravený na mieru a je vyrábaný tak, aby maximálne vyhovoval požiadavkám klienta. Časti a prvky  CUTsystemu umožňujú naplnenie vašich snov o budúcom dome.  Pre svoje vynikajúce konštrukčné vlastnosti je drevený rámový systém je vhodný aj na stavbu väčších domov.

Pre vzhľad exteriéru domu si môžete vybrať z bohatej ponuky materiálov na povrchovú úpravu, od dreva, cez tehličkové obklady až po prírodný kameň, či klasickú vápencovú omietku a ešte mnoho ďalších.

Zvoliť si môžete aj úpravu stien interiéru. Možné je kombinovať rôzne materiály, ako sú sadrokartón, omietka, drevo , kameň ..... 

vonkajšie pokrytie s dreveným obkladom

vonkajšie pokrytie s dreveným obkladom

vonkajšie pokrytie s lepeným dreveným hranolom, 45 stupňový rohový spoj

vonkajšie pokrytie s lepeným dreveným hranolom, 45 stupňový rohový spoj

vonkajšie pokrytie s laminátovým drevom, krížový rohový spoj

vonkajšie pokrytie s laminátovým drevom, krížový rohový spoj

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

(viac informácií )