S architektom na mieru 

Zveriť návrh a realizáciu  unikátneho fínskeho zrubového domu je možné iba ľuďom, ktorí sú nielen profesionáli vo svojom odbore a čerpajú zo skúseností, ale ktorí predovšetkým chápu hodnoty na ktorých je Kuusamo postavené. Naša architektka sa stane  sprievodcom vytvárania vášho nového domova v severskom štýle. 

Vaše budúce bývanie by malo byť odrazom vašich snov  a architekt by mal byť tým, ktorý dohliada na to,  aby výsledná podoba rešpektovala charakter a technológie fínskych zrubov, ale najmä aby výsledkom bolo originálne a zároveň stále štýlové a funkčné dielo. Od návrhu pôdorysov, cez celkový vizuál stavby, detaily interiéru až po samotnú realizáciu zrubu.  Dôveru pri návrhu budúcheho bývania našej architekte  zverilo do rúk niekoľko desiatok klientov, ktorých rodiny si dnes spokojne užívajú svoje výnimočné bývanie.

Postavené na správnych ľuďoch

Keďže spoločnosť KUUSAMO LOG HOUSES  je rodinná firma, opiera sa o kvalitnú prácu úzkej skupiny zamestnancov. Rovnako  aj náš slovenský tím odráža filozofiu spoľahlivej práce stabilného tímu stavbárov. Každý človek, ktorý sa dotkne vášho budúceho domova, má našu dôveru vďaka doterajším skúsenostiam a vďaka kvalitne odvedenej práci, ktorá sa dá kedykoľvek overiť. Spolupráca pri výstavbe fínskeho dreveného domu Kuusamo je vecou dobrej prípravy, remeselnej zručnosti a faktu, že dobre poznáme jeden druhého.

Staráme sa o vás až do prvého otvorenia dverí

Nie je vôbec jednoduché vybrať a postaviť naozaj kvalitný domov pre seba a svoju rodinu. Vyžaduje to veľa času, energie a najmä odbornosti a skúseností. Pritom to robíme raz , niektorí aj  niekoľkokrát za život. Oveľa lepšie je venovať príprave domova čas spoločne, sústrediť sa na svoje sny a potreby a odbornými činnosťami od plánovania, cez výber materiálov a detailov až po samotnú stavbu sa nechať sprevádzať nami, keďže pripravujeme  pre našich klientov niekoľko domov ročne.

Pri výstavbe dreveného fínskeho zrubu sa postaráme o všetko.  Od návrhu projektu, jeho prispôsobenie Vašim predstavám a požiadavkám, cez výrobu stavebných prvkov vo Fínsku, až po výstavbu domu a celkovú estetickú finalizáciu. Osamote Vás necháme, až keď si  sami  prvýkrát odomknete dvere svojho nového originálneho a unikátneho fínskeho zrubu.

 

Poďte svoj domov vybudovať vo výnimočnosti, ktorá vychádza z tradície zdravého prírodného bývania.

Výhody drevených domov

Výhody drevených domov

Energeticky efektívne Drevo je prirodzený izolátor a je veľmi efektívne pri izolovaní chladu a tepla. To znamená úsporu značnej časti energie pri porovnaní s kamennými,...

viac
Spoločnosť KUUSAMO

Spoločnosť KUUSAMO

Ekologické domy, fínske zruby, z najsilnejšieho a najhustejšieho dreva Pre našich klientov plánujeme a budujeme drevené domy nekompromisnej kvality Náročná klíma severného...

viac
História

História

Zruby priamo z fínskeho Laponska Korene unikátnych kvalitných zrubových domov Kussamo sa nachádzajú v severnom Fínsku, v blízkosti polárneho kruhu. Bratia Simo a Arto Orjasniemi začali...

viac

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

(viac informácií )