Výhody drevených domov

Energeticky efektívne

Drevo je prirodzený izolátor a je veľmi efektívne pri izolovaní chladu a tepla. To znamená úsporu značnej časti energie pri porovnaní s kamennými, betónovými, alebo tehlovými domami. Tak ako je drevo dobrý tepelný izolátor, je drevo rovnako výborným pohlcovačom hluku čo robí drevené domy pokojnými a tichými.

Ekonomicky efektívne

Pretože naše fínske zrubové domy KUUSAMO  sú budované na základe niekoľkoročných skúseností a starostlivého plánovania, stavajú sa rýchlo v porovnaní so stavbami, ktoré sú postavené z materiálov ako je tehla, betón, alebo kameň. Táto rýchla výstavba znamená významnú časovú a finančnú úsporu.

Architektonicky všestranné

Dizajn fínskych zrubových domov KUUSAMO ľahko umožňuje zmeny a modifikácie podľa Vašich požiadaviek. Zmeny, ako presúvanie miestností v rámci projektu, alebo pridávanie rôznych stavebných prvkov bežne zapracovávame, čo umožňuje našim zákazníkom získať domov v štýle a usporiadaní, aký im najviac vyhovuje. Či už je to tradičný domov alebo moderné bývanie, výber je na vás.

I keď máme na výber veľké množstvo katalógových projektov, pre väčšinu našich zákazníkov vytvárame projekty fínskych zrubových domov priamo na mieru.

Šetrné k prírode

Postavené z dreva vyťaženého podľa zásad trvalo obnoviteľného lesa v severnom Fínsku a spracované bez použitia fosílnych palív, sú naše drevené zrubové domy environmentálne šetrné nielen k miestu, odkiaľ pochádzajú a k miestu kde budú umiestnené, ale aj po tom, čo sú postavené, pomáhajú drevené stavby aktívne životnému prostrediu tým, že absorbujú a ukladajú atmosferický CO2.

Prírodný výrobok

Drevo, z ktorého je fínsky drevený zrub postavený, rastie v čistom vzduchu severného Fínska, kde žijú divé soby a losy, a kde sa hojne vyskytuje aj lišajník, ktorý je sám o sebe dobrým indikátorom čistoty vzduchu. Naše drevo je prírodné a organické. Nádherný, silný produkt poskytovaný prírodou.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

(viac informácií )